VRÁTENIE TOVARU DO 45 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO nad 40€

Zmeny v objednávke

Predĺžili sme dobu na vrátenie tovaru až na 45 dní !

Hneď ako vašu objednávku odošlete, začne sa spracovávať. Tovar je rezervovaný zo skladu, v prípade potreby sa objednáva u externých dodávateľov, pripravuje sa na expedovanie.

Zmeny v objednávke možno uskutočňovať do chvíle, kým zásielka nebola expedovaná spotrebiteľovi. Akonáhle zákazník obdrží email s informáciou o odoslaní tovaru, nie je možné v objednávke vykonávať žiadne zmeny, úpravy.

Zmena objednaného tovaru

Zmenu objednadného tovaru je možné vykonať pred odoslaním objednávky. V prípade, že máte záujem zmeniť nejakú položku vo vašej objednávke, je potrebné nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Taktiež je možné celú objednávku stornovať a zadať novú objednávku.

Zlúčenie objednávok, pridanie tovaru

Ak ste si vytvorili viacero objednávok v e-shope, je možné odoslať ich spolu. Pred odoslaním je potrebné nás kontaktovať buď telefonicky alebo emailom. Zlúčením objednávok sa celková suma prepočíta a poštovné bude účtované na základe sadzobníka uvedeného na stránke.

Taktiež je možné pridať akýkoľvek tovar do objednávky v prípade, že objednávka ešte nebola expedovaná.

Zmena fakturačných údajov, zmena spôsobu dodania, zmena platby

Tieto zmeny je možné vykonať pred odoslaním tovaru a je potrebné nás o nich vopred informovať telefonicky alebo emailom.

Kontaktuje nás

Pre akékoľvek zmeny vo Vašej objednávke môžete využiť aj nižšie uvedený kontaktný formulár. V prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok nás kontaktuje buď telefonicky počas pracovných dní od 8.00 hod. do 16.30 hod. na tel. čísle +421 911 494 736 alebo emailom.

Formulár zmien v objednávke

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Hore

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info