VRÁTENIE TOVARU DO 45 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO nad 40€

Výmena tovaru

Predĺžili sme dobu na vrátenie tovaru až na 45 dní !

Kupujúci má právo v rámci predĺženej lehoty 30 dní tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom „kamennom" obchode a to v rozsahu potrebnom na zistenie povahy, charakteristík a fungovania tovaru. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. iKabelky.sk si vyhradzuje právo na neschválenie výmeny tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia vo vonkajšom prostredí a nemá žiadnu chybu od výroby.

Postup pri výmene tovaru

Kupujúcemu odporúčame pri výmene tovaru vyplniť návratku, ktorú obdržal spolu s tovarom pri prevzatí zásielky (návratka je predtlačená na druhej strane faktúry). Korektné vyplnenie návratky urýchli celkový proces výmeny tovaru. Ak si chcete tovar pri výmene rezervovať vopred, doporučujeme využiť online formulár "Výmena/rezervácia produktu", kde uvediete popis produktu, ktorý vraciate a taktiež popis produktu, o ktorý máte záujem (popis produktu musí obsahovať kód produktu, veľkosť, farba).

Tovar je potrebné zaslať na poštovú adresu predávajúceho:

Ing. Ján Tiža

www.iKabelky.sk

P.O.Box 63

064 01 Stará Ľubovňa

Po održaní vráteného tovaru zákazník obdrží potvrdenie o vrátení tovaru e-mailom.

Kupujúci je povinný zvoliť pri preprave taký obal, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodne zvoleného obalu predávajúci nie je povinný vymeniť a kupujúci nie je oprávnený žiadať vrátenie peňazí alebo nový tovar. V prípade straty zásielky slovenskou poštou, alebo kuriérskou spoločnosťou predávajúci nenesie zodpovednosť.

Za výmenu tovaru si predávajúci neúčtuje žiadne ďalšie poplatky ani poštovné náklady. Vymenený tovar Vám zašleme Slovenskou poštou alebo kuriérom UPS v čo najkratšom možnom čase po obdržaní vráteného tovaru. V prípade, že pri novom produkte, o ktorý máte záujem je uvedená dostupnosť skladom, bude výmena zrealizovaná do 3 pracovných dní. Ak je pri produkte uvedená doba dodania 7-10 dní, bude táto výmena zrealizovaná v tomto čase.

O bližšom termíne dodania (výmene tovaru) je možné sa informovať aj emailom na info@ikabelky.sk alebo telefonicky na našej zákazníckej linke +421/911 49 47 36 v pracovných dňoch od 8.00 hod. do 16.30 hod.

 

Upozornenie: Pri výmene tovaru je potrebné vrátiť aj daňový doklad - originál faktúru. V opačnom prípade nie je možné tovar vymeniť.

Online formulár výmena/rezervácia produktu

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Hore

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info