VRÁTENIE TOVARU DO 45 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO nad 40€

Doba dodania

Predĺžili sme dobu na vrátenie tovaru až na 45 dní !

Pri každom produkte v ponuke je dôležité si všimnúť informáciu o dostupnosti produktu.

Objednaný tovar, pri ktorom je uvedená dostupnosť SKLADOM, doba dodania 1-2 dni, expedujeme do 24 hodín po obdržaní záväznej objednávky s dodaním do 1-3 pracovných dní od odoslania tovaru (doba dodania závisí od spôsobu dodania, teda či tovar bude expedovaný kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou 1. triedou). Tovar vám doručíme na Vami uvedenú dodaciu adresu v objednávke.

Ak sa tovar v čase objednávky nachádza NA EXTERNOM SKLADE, doba dodania je 7-10 pracovných dní.

Ak sú v objednávke položky s rôznou dĺžkou dodania, tovar odosielame naraz.

Vyhradzujeme si právo v niektorých prípadoch na dlhšiu dobu dodania, nakoľko vo výnimočných prípadoch nedokážeme ovlpyvniť dobu, za ktorú nám dodávateľ tovar doručí, v takomto prípade vás však budeme bezodkladne informovať telefonicky alebo emailom. Predávajúci je povinný splniť objednávku kupujúceho a dodať kupujúcemu tovar v lehote najneskôr do 30 dní.

V okamihu expedovania zásielky vám na e-mail zašleme informácie o zmene stavu objednávky zo stavu "vybavuje sa" na stav "expedovaná". Ak Vám tovar nebude doručený do 3 pracovných dní od prijatia informácie o odoslaní zásielky, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. čísle +421/911 49 47 36 v čase od 8.00 hod. do 16.30 hod.

V prípade platby bankovým prevodom nás vopred kontaktujte telefonicky alebo emailom, radi vám poskytneme údaje k platbe na účet. Tovar vám odošleme až po pripísaní zodpovedajúcej čiastky na náš bankový účet.

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Hore

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info