VRÁTENIE TOVARU DO 45 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO nad 40€

Späť

Listové kabelky – perfektný doplnok pre tie z nás, ktoré milujeme minimalizmus

Pridané: 13.11.2019 15:30:40 Počet zobrazení: 511

13 November 2019

Kabelka akéhokoľvek typu a veľkosti je symbolom ženskosti a neodmysliteľnou súčasťou každého outfitu. Poznáme mnoho typov kabeliek, no žiaden nie je taký nadčasový a nevyzdvihuje tak ženskosť outfitu ako listová kabelka či clutch. Listovky sú síce menšie, no perfektne padnú do ruky a poskytujú dostatok priestoru pre to najdôležitejšie, čo potrebujeme: mobil, peňaženka, kľúče, make-up.

Listové kabelky – perfektný doplnok pre tie z nás, ktoré milujeme minimalizmus

Všetky pohľady na Tebe...

Listová kabelka je hviezdou noci. Odlesky striebornej alebo zlatej kabelky rozžiaria Váš večerný outfit na párty, či recepcii a pritiahnu všetky pohľady okolia na Vás. So správnou žiarivou kabelkou nepotrebujete už žiadne iné výrazné doplnky, pretože je šperkom sama o sebe. Rovnako aj v najdôležitejší deň Vášho života – Vy a Vaše svadobné šaty sú stredobodom pozornosti, no správnym výberom listovej kabelky ich krásu len podčiarknete.

Listovky na vzostupe

Už dávno neplatí, že listové kabelky patria výhradne k večerným outfitom. Práve naopak, pre svoju praktickosť sa stali neoddeliteľnou súčasťou bežných denných, či business outfitov.
Prichádzajú v rôznych tvaroch, či veľkostiach a je len na nás, ktorá sa stane našou najobľúbenejšou. Väčšina listoviek je určená na nosenie v ruke, no vyrábajú sa aj s popruhmi pre ešte praktickejšie nosenie cez rameno. 

Na akúkoľvek príležitosť, v akomkoľvek štýle, u nás na i-kabelky.sk nájdete listovú kabelku presne podľa svojich predstáv a presne takú, akú potrebujete.

Aby sme vám uľahčili výber, kategóriu Listové kabelky sme rozdelili na:

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Hore

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info